Зміни для ФОП

Реєстрація змін ФОП під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо зміни ФОП – залишайте заявку, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

отримати консультацію

Фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність, повинні фіксувати будь які власні зміни. Це стосується як зміни місця реєстрації або ПІБ, так і видів діяльності або системи оподаткування. Компанія «Супровід» знає, наскільки важливо своєчасно закріпити зміни для ФОП у Дніпрі, і пропонує обслуговування в найкоротші терміни.

Процес зміни ФОП

В разі оновлення інформації про місце проживання, ПІБ, видів економічної діяльності та інших важливих відомостей, ФОП повинен:

 1. Визначитися зі змінами.
 2. Підготувати документи.
 3. Подати документи державному реєстратору.
 4. Очікувати перевірки документації та схвалення внесення змін.
 5. Внести зміни в податковій.
 6. Отримати документи з новими даними.

Процедура проводиться за місцем прописки громадянина. При цьому підприємець може подати документацію як особисто, так і через представника, з чим може допомогти компанія «Супровід». Варто відзначити також і про можливість подачі заяви онлайн, але ця опція доступна не для всіх змін, а тільки для телефону, видів діяльності та електронної пошти.

На окрему увагу заслуговує зміна відомостей які містяться в податковій, наприклад, якщо ви платник ПДВ або єдиного податку. У таких ситуаціях повідомляти потрібно відразу два державні органи – це ЄДР та податківців. Звертатися до Реєстру необхідно щоб інформація закріпилася в базі даних, але у податковій інспекції – своя власна база платників податків. Саме тому звертатися необхідно відразу у дві інстанції.

Єдиний виняток, коли внесення змін ФОП є правом самого підприємця, але не його обов’язком – це зміна прописки. Перереєстрація в такому випадку не є обов’язковою процедурою. Однак якщо підприємець разом з місцем проживання змінив і місце здійснення підприємницької діяльності, то перереєстрація в ЄДР буде необхідна. 

Повний список інформації, що міститься в ЄДР, закріплений в ст.9 Закону України №755, згідно з якою, крім перерахованих відомостей, в Реєстрі також зберігаються «дата і номер запису в ЄДР, інформація для здійснення зв’язку з фізичною особою-підприємцем: телефон та адреса електронної пошти”.

Таким чином, будь-яка зміна інформації про підприємця повинна бути закріплена на державному рівні. 

Ключове значення в перереєстрації матиме документація, тому, перш ніж звертатися до державного реєстратора вкрай рекомендується заздалегідь подбати про грамотне оформлення відповідних свідоцтв.

отримати консультацію

Список документів

Конкретний перелік має відкритий характер, через те, що все залежить від підстав для перереєстрації. Кістяк складають наступні документи:

 • паспорт;
 • копія ІПН;
 • заповнена реєстраційна картка.

Будуть потрібні також документи, необхідні для здійснення конкретних реєстраційних дій. Якщо підприємець діє через представника, то потрібно також правильно оформлена довіреність, щоб у реєстратора не виникало питань щодо повноважень представника.

Переваги зміни в ФОП з Супровід

Компанія «Супровід» організовує якісну перереєстрацію інформації про підприємця завдяки:

 1. Оперативність. Ми гарантуємо короткі терміни процедури та економію Вашого часу;
 2. Прозорості. Всі умови прописані в договорі. Ніяких прихованих комісій і недомовок;
 3. Безпомилковості. Ми готуємо документи, які реєстратор прийме з першої спроби без претензій.

Внесення змін ФОП – важлива процедура, яка передає будь-яке фактичне оновлення в діяльності підприємця. Завдання «Супровід» – полегшити бюрократичну тяганину для підприємців Дніпра і дати їм можливість використовувати енергію і час за прямим призначенням – отримання прибутку і процвітання.

змінити ФОП з супровід

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку