Як відкрити ФОП через Дію та не отримати штраф?

suprovidadmin
16 Серпня 2022
4 хв. читання

Плануєте зареєструватись як ФОП?

Сам факт реєстрації ФОП через Дію – це досить просто, та для початку потрібно врахувати декілька факторів щоб потім не виникли проблеми. Перед самою реєстрацією потрібно розібратись з нюансами тієї сфери, якою плануєте займатись.

 

Поетапний план видкриття ФОП через Дію:

 1. Зрозуміти чим саме ви плануєте займатись, можливо є навіть декілька напрямків.
 2. Розібратись в КВЕДах та підібрати для себе всі необхідні Тут варто бути уважним, адже спрощена система оподаткування досить КВЕД-залежна, і якщо ви переплутаєте або не вкажете необхідний вам квед – дохід від цієї діяльності буде оподатковуватись за ставкою 15% від всієї суми грошових коштів які ви отримали на рахунок за цю діяльність.
 3. Розібратись чи потрібна вам Ліцензія чи інші дозволи для вашої діяльності.
 4. Вибрати між спрощеною та загальною системою оподаткування. Якщо на даному етапі зробити неправильний вибір – це зайві витрати, або навіть неможливість працювати.
 5. Якщо основний напрямок це продаж товарів, треба розібратись чи потрібен для вашого бізнесу Товарний облік, а з ним і документи на походження товару. Якщо плануєте надавати послуги (наприклад IT) – в залежності від того кому надаватимуть послуги, може змінюватись група єдиного податку
 6. Розібратись чи потрібен для вашої діяльності РРО.
 7. Коли плануєте почати працювати після реєстрації.
 8. І після цього вже можна реєструватись через Дію.

 

Ми також підготували для вас пам’ятку майбутнього підприємця, залиште свою пошту і ми надішлемо її вам 

   

  Види діяльності та системи оподаткування:

  Загальна система оподаткування вигідна для підприємців, які планують нести значні витрати на здійснення господарської діяльності. Умови спрощеної системи сподобаються особам, які мають невеликі витрати. При загальній системі сума податку буде розраховуватися на підставі чистого прибутку: 18% на дохід і 1,5% військовий збір.

  При реєстрації ФОП, заявник автоматично потрапляє під загальну систему оподаткування. Хочете працювати на “спрощенці” – необхідно подавати окрему заяву в податкову службу.

  На сьогоднішній день існує 4 групи єдиного податку. Багато громадян не можуть визначитися, що вибрати ФОП 2 або 3 групи? В даному випадку необхідно відштовхуватися від перспектив розвитку бізнесу. Для цього варто відповісти на питання:

  • Який середньорічний дохід підприємець планує отримувати?
  • Чи буде використовуватися наймана праця? Якщо так, то скільки співробітників буде працювати на підприємця?

  Від обраної групи буде залежати ставка єдиного податку та обмеження за КВЕД. Варто врахувати, що міняти систему оподаткування можна один раз на рік, а переходити з однієї групи в іншу – раз в квартал.

  Які можуть бути штрафи при відкритті ФОП через Дію:

  • 170 грн. – Відповідальність за несвоєчасну подачу звітності (несвоєчасна подача декларації фізичної особи). При повторному порушенні протягом року, штраф накладається у розмірі 1020 грн. за кожне таке неподання або несвоєчасне подання звітності.
  • 540 грн. – Порушення порядку нарахування ЄСВ, неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо ЄСВ або подання недостовірних відомостей до Держреєстру.
  • 1070 грн. – Неподання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП.

  Щоб не витрачати зайвий час та свої кошти, краще заздалегідь знати які звіти та декларації подавати. Працюючи з нами ви будете знати всю необхідну інформацію щоб не наражати вашу діяльність на неприємності з податковою.

  Якщо потрібна комплексна консультація з урахуванням всіх вищезгаданих нюансів – просто залишайте заявку, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

  Переваги реєстрації ФОП з Супровід

  • В нас є великий досвід реєстрації та обслуговування ФОП на всіх системах оподаткування;
  • Ми перші у Дніпрі хто пропонує прискорену реєстрацію ФОП онлайн, і при цьому вона ще й дешевше ніж стандартна реєстрація;
  • Ми гарантуємо дотримання обіцяних нами строків реєстрації ФОП;
  • Ми можемо надати велику консультацію з вашої діяльності, сплати податків та інших питань, якщо ви хочете всім займатись самостійно.

   

   Вирішили працювати з нами?
   У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
   Залишити заявку