Як отримати необхідні документи для безпроблемної роботи ФОП

suprovidadmin
9 Серпня 2022
2 хв. читання

Перелік документів які ви отримаєте після реєстрації ФОП в Дії:

 • Свідоцтво про державну реєстрацію ФОП;

 

 • Виписка з Єдиного державного реєстру

В Дії отримати Виписку з ЄДР можна, та в такому разі вона буде без печатки та підпису реєстратора. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в паперовій формі з печаткою та підписом надає територіальний орган Міністерства юстиції України за запитом про надання такого документа. 

 

 • Витяг з ЄДР

Витяг, на відміну від виписки, є платною послугою і отримати його можна будь-коли за запитом, незалежно від того, вносили зміни у Єдиний державний реєстр чи ні. Витяг з Єдиного державного реєстру в паперовій формі надається за відповідним запитом заявника шляхом звернення до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації, центру надання адміністративних послуг. Разом із запитом заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Єдиного державного реєстру.

 

Чому із Супровід Вам буде краще отримати необхідні документи для безпроблемної роботи ФОП

 • Нам можна казати прямо, ми зрозуміємо. Не треба шукати правильних слів, скажіть що вам потрібно, а ми зробимо всі необхідні документи.
 • Ми дійсно можемо проконсультувати майже у всіх питаннях. Хочете перевірити? зателефонуйте нам, перша консультація безкоштовна.
 • Ми маємо перевірені шаблони найбільш поширених договорів, які можемо індивідуалізувати під Ваші вимоги, тож ваші контракти завжди будуть актуальні.
 • Ми маємо досвід роботи з різними типами підприємств, від заводів до розробників програмного забезпечення та маркетологів.
 • У разі необхідності ми можемо поїхати разом із вами на зустріч.
 • Ми надаємо майже усі види послуг, тож у вас буде тільки один номер телефону для вирішення усіх юридичних питань.

Для більш точної інформації залишайте ваші данні та отримайте безкоштовну консультацію і буквально через кілька хвилин після консультації з юристом ми перешлемо вам необхідні документи.

  Вирішили працювати з нами?
  У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
  Залишити заявку