Внесення змін до статуту

Зміна статуту під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо внесення змін до статуту – залишайте заявку, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

отримати консультацію

Будь-яке оновлення в діяльності, характер управління або структурі ТОВ в Дніпрі вимагає відповідних коригувань в установчій документації. Внесення змін до статуту товариства – не просто можливість, але обов’язок кожного підприємства, яке задумало змінити існуючі правила. Перед тим, як фактично скорегувати свою діяльність і структуру, важливо відобразити нову інформацію в статуті, інакше організація ризикує штрафами та іншими санкціями від держави. Завдання Супровід – зафіксувати всі зміни в найкоротші терміни на благо ТОВ.

Процедура зміни в статуті

Порядок, за допомогою якого здійснюється внесення змін до статуту юридичної особи, включає такі обов’язкові етапи:

 1. Організація зборів учасників для винесення рішення.
 2. Підготовка документів для реєстраційного органу.
 3. Подача документації до реєстраційного органу.
 4. Перевірка отриманих відомостей з боку реєстратора.
 5. Видача виписки про факт внесення змін до статуту ТОВ (ТОВ).

Через те, що ТОВ є комерційною організацією з колективною формою управління, то для того, щоб змінити установчу документацію, необхідно спочатку скликати та провести збори учасників. Відповідні результати зборів фіксуються в протоколі. Про це прямо говориться в ст.11 Закону України №2275-VIII («Зміни до статуту товариства … підписуються учасниками товариства, які голосували за рішення про внесення таких змін …. чи особою, уповноваженою на це органом, який прийняв таке рішення, якщо це передбачено статутом»).

Перед безпосередніми зборами має сенс заздалегідь підготувати нову редакцію статуту, в якій будуть міститися змінені відомості про управління, структурі, частках і інших елементах суспільства. Таким чином, зміни до статуту неможливо вносити без підготовки нового документа і перевірки з боку реєстратора. 

Документи, необхідні для зміни статуту

Перед зверненням до реєстратора варто заздалегідь розробити свідоцтва. Держреєстрація змін до статуту потребують певного списку документації, який включає:

 • Заяву;
 • оновлена редакція статуту;
 • протокол (якщо членів – два і більше) або рішення єдиного власника (якщо ТОВ включає тільки одного учасника);
 • квитанція про оплату державного мита.

Якщо реєстрація проводиться через представника, то останній повинен також надати довіреність, яка підтверджує повноваження на проведення дій від імені ТОВ.

Зазначений список документів – необхідний мінімум. У ряді випадків можуть знадобитися і додаткові свідоцтва. Наприклад, при зміні кількості учасників необхідно надати відповідне рішення про виключення або вихід особи зі складу організації.

Вартість і терміни внесення змін до статуту

Супровід організовує зміну статуту ТОВ (ТОВ) в Дніпрі за 2-3 робочих дні. Конкретні терміни будуть залежати від:

 • ступеня підготовки нової редакції статуту та інших документів;
 • кількості учасників;
 • нотаріального засвідчення.

Вартість перереєстрації установчого документа – від 3300 гривень. На практиці разом зі зміною відомостей можуть знадобитися і інші послуги, від поновлення найменування до фіксації відомості про новий керівний склад. Ціна послуг Супровід закріплюється договором, що гарантує відсутність прихованих платежів.

Дізнатись вартість

Вигода співпраці з Супровід

Реєстрація зміни статуту від Супровід – це гарантія:

 • Найкоротших термінів перереєстрації. Ми впораємося із завданням всього за 2-3 робочих дні;
 • прозорих умов. Вартість і дії прописуються в договорі;
 • якості послуг. Реєстратор прийме документи з першої спроби.

Супровід економить час бізнесу в Дніпрі і оперативно розв’язувати питання, пов’язані з оновленням установчих документів. Ми організуємо детальну консультацію по кожному питанню клієнта і полегшуємо юридичний супровід компаній в формі ТОВ (ТОВ).

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку