Технічні умови на продукцію – це просто

Якщо вам потрібні технічні умови для випуску та сертифікації продукції та ви не хочете страждати під час їх написання – ми пропонуємо послугу комплексної розробки, погодження та реєстрації технічних умов практично без вашої участі.

Як це відбувається

Послуга ділиться на три важливі етапи:

 1. Розробка технічних умов продукції
 2. Погодження проекту технічних умов у міністерстві економічного розвитку України
 3. Внесення технічних умов до Реєстру

За законом, звичайно, є ще четвертий етап, але тут вже вам вирішувати, чи необхідно вам це для ваших цілей, цей етап – отримання висновку СЕС на проект технічних умов. Це ми також робимо.

Як відбувається рохробка технічних умов

Для початку ми просимо вас у будь-якому зручному вигляді передати нам максимум інформації про продукцію, зазвичай нам достатньо наявності хоча б частини з наступного переліку

 • Креслення
 • Таблиці з даними
 • Опис продукції
 • Сфера використання
 • Характеристики готової продукції
 • Для харчової продукції – склад
 • Упаковка

Якщо ви можете дати нам цю інформацію – решту зроблять наші спеціалісти. Технічно – ТУ для наших клієнтів розробляють ті ж люди, які потім їх “узгоджують”, тому проблем з ними бути не може.

Терміни розробки – 10 робочих днів (для складної продукції до 12)

Як відбувається узгодження технічних умов

Як ми говорили вище, наші ТУ апріорі проходять будь-яку перевірку, а вартість платежу вже включена до ціни послуги, але загалом етап виглядає так:

 1. Ми передаємо вам проект ТУ на погодження, тут важливо перевірити показники, може щось не врахували, коли давали інформацію, або потрібно додати ще один вид продукції.
 2. Якщо все добре (зазвичай так і є) – ми просимо вас підписати титульний лист і надіслати нам скан. Якщо не добре – правимо все, щоб стало добре і вам все підійшло (в рамках законодавства)
 3. Передаємо на погодження. Це займає один робочий день, після цього з’являється заповітний штамп на титульному аркуші і ТУ можна реєструвати.

Як відбувається реєстрація технічних умов

Сам процес реєстрації досить простий, ми просто передаємо ТУ до Реєстру та його туди вносять, т.к. документ уже перевірено та погоджено. Внесок за реєстрацію враховано у вартість наших послуг. Але іноді бувають моменти пов’язані з роботою державних органів – штамп на титульному аркуші ставлять, але ТУ в реєстр потрапляють через місяць. На жаль, в Україні це нормальна практика, але ви можете не переживати – обов’язок реєстрації прописаний у договорі, і він відбувається у 100% випадків.

 

Вартість “Технічних умов під ключ” для вашої продукції ви можете дізнатися у нашого менеджера зателефонувавши або залишивши заявку за цією формою.

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку