Скільки коштує сертифікат ISO?

Якщо вам необхідно терміново отримати легітимний сертифікат по кращій вартостізалиште заявку.

Зазвичай, в Україні сертифікати ISO використовують не для підвищення якості продукції або послуги, а для підвищення вірогідності перемоги у тендері. Враховуючи цей нюанс ми надаємо відповідь на дуже важливе питання – скільки насправді може (чи не може?) коштувати легітимна сертифікація ISO?

Чи можна придбати сертифікат і скільки це коштує?

У світі все купується і продається, навіть сертифікати. Але головне питання – яка ціна і чи варто це?
На ринку є пропозиції, які закликають придбати сертифікат за 5-10 тисяч гривень. Іноді при цьому обіцяють європейську акредитацію – у Данії, Норвегії чи інших країнах. Чи можливе таке в принципі?

Така пропозиція є вкрай сумнівною.

  1. Заявлена ​​сума знаходиться нижче за собівартість організації робіт із сертифікації.
  2. Оплату з великою часткою ймовірності попросять зробити на фізособу або готівкою. Тобто жодних гарантій.
  3. Зазначена в таких пропозиціях акредитація в європейських країнах не знаходить офіційного підтвердження. Простіше кажучи, такі гроші продають послугу створення сертифіката ISO у фотошопі. І економія на важливому документі, якщо він виявиться фальшивим, може коштувати втрати виграного тендеру.

Процес отримання сертифікату та перелік необхідних документів.

Першим та основним етапом є збір документів. Насамперед, підготуйте всю необхідну документацію (заяву, структуру підприємства та перелік керівників, статут, ліцензії та сертифікати, свідоцтво платника ПДВ та постановку на податковий облік, інформацію про вид діяльності підприємства, опис виробничих процесів на підприємстві тощо).
Всі папери вивчаються експертами, тому у разі припущення помилки або упущення будь-якого документа ви будете проінформовані про це нашими співробітниками.
Після збору всього пакету документів аудитори приступають до розробки системи менеджменту якості, впровадження системи на підприємстві, і вже після цього – до сертифікаційного аудиту.

Слід зазначити, що сертифікація – це абсолютно незалежний процес. Маючи цей документ, фірма чи організація може сміливо заявити у тому, що це продукція випускається відповідно до нормами, що означає найвищу якість товару. Також це хороша конкурентна перевага.

Ми пропонуємо лише офіційне оформлення сертифікатів відповідно до законодавства та всіх норм. Ми гарантуємо якість послуг, що виконуються, тому що цінуємо своє ім’я та ім’я наших клієнтів. Вартість сертифікація за стандартом ISO 9001 з Супровід починається з 18 тисяч гривень.

Ви завжди можете замовити розрахунок вартості сертифікації у Супровід.

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку