Скільки коштує сертифікат ISO?

ISO-сертифікація – процес здійснення низки регламентів, метою яких є контроль адміністративної та управлінської діяльність фірми, включаючи всі основні процеси (документообіг, якість матеріалів, ресурси тощо). Організація, яка має ISO-сертифікат, підтверджує якість своїх товарів та послуг, тобто те, що вони пройшли низку процедур та відповідають світовим ISO-стандартам.

Незважаючи на те, що отримання цього сертифіката не є обов’язковою процедурою, кількість бажаючих від цього не зменшується.

Для чого потрібен сертифікат ISO:

  • Для укладання договору/участі у тендері;
  • Для підтвердження якості товару/послуги;
  • Для розвитку на міжнародному ринку;
  • Збільшення інвестиційної привабливості;

Слід зазначити, що сертифікація – це абсолютно незалежний процес. Маючи цей документ, фірма чи організація може сміливо заявити у тому, що це продукція випускається відповідно до нормами, що означає найвищу якість товару. Також це хороша конкурентна перевага.

Процес отримання сертифікату та перелік необхідних документів.

Першим та основним етапом є збір документів. Насамперед, підготуйте всю необхідну документацію (заяву, структуру підприємства та перелік керівників, статут, ліцензії та сертифікати, свідоцтво платника ПДВ та постановку на податковий облік, інформацію про вид діяльності підприємства, опис виробничих процесів на підприємстві тощо).
Всі папери вивчаються експертами, тому у разі припущення помилки або упущення будь-якого документа ви будете проінформовані про це нашими співробітниками.
Після збору всього пакету документів аудитори приступають до розробки системи менеджменту якості, впровадження системи на підприємстві, і вже після цього – до сертифікаційного аудиту.

Чи можна придбати сертифікат і скільки це коштує?

У світі все купується і продається, навіть сертифікати. Але головне питання – яка ціна і чи варто це?
На ринку є пропозиції, які закликають придбати сертифікат за 5-10 тисяч гривень. Іноді при цьому обіцяють європейську акредитацію – у Данії, Норвегії чи інших країнах. Чи можливе таке в принципі?

Така пропозиція є вкрай сумнівною.

  1. Заявлена ​​сума знаходиться нижче за собівартість організації робіт із сертифікації.
  2. Оплату з великою часткою ймовірності попросять зробити на фізособу або готівкою. Тобто жодних гарантій.
  3. Зазначена в таких пропозиціях акредитація в європейських країнах не знаходить офіційного підтвердження. Простіше кажучи, такі гроші продають послугу створення сертифіката ISO у фотошопі. І економія на важливому документі, якщо він виявиться фальшивим, може коштувати втрати виграного тендеру.

3 основних правила, яких потрібно дотримуватися, замовляючи ISO-сертифікат:

  1. Оплата лише за безготівковим розрахунком;
  2. Підпис низки необхідних документів та збирання повного пакета (Договір, заявка на сертифікацію, проекти сертифікатів та інші);
  3. Отримання оригіналів.

Пам’ятайте, що справжність сертифіката може бути перевірена будь-якої миті, тому дуже важливо зберігати оригінали як замовнику, так і орану з сертифікації (нам). Навіть якщо участь у тендері вимагає лише відсканованої версії, будь-якої миті від вас можуть вимагати оригінал.
Враховуючи всі вищевикладені факти, можемо зробити висновок, що ISO-сертифікат не може коштувати так дешево.

Ми пропонуємо лише офіційне оформлення сертифікатів відповідно до законодавства та всіх норм. Ми гарантуємо якість послуг, що виконуються, тому що цінуємо своє ім’я та ім’я наших клієнтів.

Ви завжди можете замовити розрахунок вартості сертифікації у Супровід.

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку