Сертифікат FSSC 22000

Це відносно новий стандарт підтвердження якості виробництва харчової продукції, розроблений на основі стандартів ISO.

Розробники стандарту суттєво збільшили вимоги яким підприємство має відповідати для отримання цього сертифікату, додатково освіживши систему менеджменту з урахуванням нових технологій та трендів.

 

Чи може FSSC 22000 замінити ISO 22000

Так, стандарти частково взаємозамінні, однак якщо у випадку з ISO 22000 у багатьох українських органів є акредитація на сертифікацію, то у випадку з FSSC 22000 підходять тільки міжнародні органи зазначені в спеціальному реєстрі.

При цьому наші співробітники в рамках обміну досвідом з міжнародними партнерами вивчили стандарт FSSC 22000 і можуть розробляти систему з правом видачі сертифікату, однак його можуть не визнати за межами України.

 

Переваги FSSC 22000 європейською компанією

Ми можемо надати послугу сертифікації таким чином, що ви отримаєте сертифікат від акредитованої компанії, але завдання дуже ускладнюється:

  •     Потрібне повне використання системи менеджменту;
  •     Необхідне доведення підприємства, виробничих приміщень та обладнання до високих вимог стандарту;
  •     Необхідний аудит європейського аудитора, відрядження якого коштує пристойних грошей;
  •     У разі провалу аудиту повторний аудит не раніше ніж за півроку, і лише за умови виправлення виявлених зауважень.

Ці складності можуть спантеличити багатьох клієнтів, адже, за досвідом, українським виробникам, особливо після початку війни, досить важко виконувати всі високі норми стандарту, при цьому заробляючи гроші.

 

Чому ми можемо надати вам сертифікат FSSC 22000

Як говорилося вище, в рамках обміну досвідом наші аудитори повністю володіють цим стандартом, при цьому з огляду на наше розуміння проблемності сертифікації підприємств в Україні ми можемо проводити аудит на більш лояльних умовах.

 

У нас є всі необхідні акредитації для сертифікації підприємства за харчовими стандартами, однак, стандарт FSSC 22000 за фактом винайдений великим гравцем ринку, і немає чітких вимог щодо акредитації для його видачі.

 

Ці два моменти дають нам можливість допомагати вітчизняним виробникам в отриманні сертифіката FSSC 22000 за лояльними цінами та щадними умовами.

Сертифікат видається двома мовами, Українська та Англійська, що допоможе вам у формуванні пропозицій на експорт продукції.

 

Які документи необхідні для отримання сертифіката FSSC 22000

 

Список досить простий, адже більшість документів розробляється нашими аудиторами в процесі співпраці:

  1. Реквізити підприємства
  2. Штатний розклад
  3. План приміщення із зображенням встановленого обладнання
  4. Номенклатура продукції
  5. Схематичне зображення виробничих процесів
  6. Перелік нормативної документації, що використовується при виготовленні продукції.
Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку