Сертифікат внутрішнього аудитора

Сертифікат внутрішнього аудитора системи менеджменту якості ISO 9001:2015, 9001:2018 – це документ який засвідчує проходження співробітником підприємства навчання з проведення аудиту системи менеджменту. Його також можна отримати на інші системи менеджменту, такі як ISO 14001, ISO 45001, ISO 22000 та інші, в залежності від того що вам потрібно.

Як отримати сертифікат внутрішнього аудитора

Для отримання сертифікату необхідно пройти навчання у організації яка має акредитацію НААУ на проведення сертифікації з тих систем менеджменту які вам необхідно вказати у сертифікаті.

Навчання може проводитись як онлайн, так і офлайн. Також, під час сертифікації підприємства (у разі впровадження системи менеджменту) навчання обов’язково проводиться з співробітниками відділу контролю якості.

Сертифікат внутрішнього аудитору для тендеру

У останній час це досить популярна додаткова вимога. При цьому отримання такого сертифікату у нашій компанії займає один день і не потребує вашого часу. Для отримання сертифікату необхідно:

  1. Мати сертифікат необхідного стандарту (ISO 9001, 14001, 45001 та інші);
  2. Надати реєстраційні документи компанії для підписання договору на навчання та виставлення рахунку;
  3. Сплатити рахунок;
  4. Отримати сертифікат.

Курси внутрішнього аудитору

Ми пропонуємо навчання на спеціалізованих курсах внутрішнього аудитору для компаній які зацікавлені у підвищенні кваліфікації співробітників які працюють з менеджментом якості. Повний графік навчання краще запитати за телефоном, або залишити заявку на сайті.

Де використовується сертифікат внутрішнього аудитора ISO

Зазвичай ті кому необхідно отримати цей документ розподіляються на два типи:

  • Ті, кому необхідно дійсно пройти навчання;
  • Ті, кому необхідний сертифікат для тендеру;

Окрім цього, можемо зазначити що наявність сертифікату внутрішнього аудитору може бути перевагою на співбесідах у багатьох великих підприємствах, на яких впроваджені ті системи менеджменту яких ви навчались.

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку