Міжнародна сертифікація ISO

Багато українців під час війни виїхали з України до Європи та намагаються продавати свої товари або послуги там. Деякі – знаходяться там, проте продовжують працювати в Україні.

Наша пропозиція допоможе і першим, і другим – ми отримали міжнародну акредитацію та право маркування сертифікатів міткою IAF, що ставить наш орган на одну ступінь до Європейських. Проте, ми розуміємо що для Українців наразі головною буде вартість, тому ми не підіймаємо вартість для співвітчизників до європейського рівня.

Що необхідно для отримання міжнародного сертифікату ISO

Від вас необхідно надати нам реєстраційні документи на ваше  підприємство (Українське, або будь якої іншої країни), все інше ми робимо самостійно.

Все інше це:

 1. Розробка всіх необхідних документів для того щоб видати вам сертифікат;
 2. Готуємо проекти сертифікатів на Українській та англійській мові;
 3. Після затвердження проектів – реєструємо сертифікати та надсилаємо вам оригінали.

Найбільш поширені запитання

Чи працюють сертифікати на території Євросоюзу?

 • так, ми отримали можливість видавати сертифікати які будуть працювати на території ЄС.

Чим вони відрізняються від тих що видають європейські органи?

 • Швидкістю сертифікації. А якщо серйозно – законодавчо – нічим, проте є “бренди” серед сертифікатів, наприклад “Бюро вреітас”, або “Тюв тюрінген”. Їх сертифікати завжди вважаються більш авторитетними ніж наші, проте вартість значно більша, а багато компаній взагалі не зможуть їх отримати.

Який термін дії сертифікатів?

 • Сертифікати діють 3 календарних роки з моменту реєстрації, це зазначається на сертифікаті.

Як сплатити ваші послуги?

 • В нас є всі зручні для клієнтів засоби оплати – Безготівка в Україні (з ПДВ, без ПДВ), Безготівка з нерезидентом (виставляємо рахунок для свіфт переказу), готівка.

Навіщо ці сертифікати взагалі?

 • Взагалі – якщо у вас їх не вимагають – найскоріше вам вони поки що не потрібні. Найчастіше це вимоги державних органів або контрагентів. При цьому дуже важливо вірно читати вимоги, і краще – якщо ви довірите це нам. На крайній випадок ми допоможемо простіше і швидше отримати сертифікати наприклад того самого ТЮВ, ми давно з ними співпрацюємо.

Як я отримаю оригінали документів?

 • Ми надсилаємо оригінали кур’єром у будь яке місто світу, це включено в вартість сертифікату.

Які країни доступні для сертифікації?

 • Взагалі – обмежень немає. На момент написання статті ми сертифікували компанії у Польщі, Германії, Англії, Австрії, Угорщині, Італії, Грузії, Туреччині, Греції, Іспанії, був навіть один клієнт з Австралії (ІТ послуги). В нас немає обмежень по територіальному принципу, тож, якщо вам необхідно отримати сертифікат ISO – звертайтесь.

З якими стандартами ви працюєте?

 • ISO 9001:2015, ISO 9001:2018, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 27001, ISO 28001, ISO 37001, ISO 13485.

Як замовити сертифікат?

 • Просто нажміть на цей текст, залиште телефон, і наш менеджер вам зателефонує, або напишіть на пошту admin@suprovid.com
Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку