Ліквідація ФОП

Ліквідація ФОП під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо ліквідації ФОП – залишайте заявку, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

 

Ліквідація – це припинення підприємницької діяльності за рішенням фізичної особи-підприємця. Зазвичай, її використовують коли припиняють або коли є необхідність тимчасово зупинити підприємницьку діяльність, і не сплачувати податки, такі як єдиний соціальний внесок та єдиний податок.

Які варіанти ліквідації ФОП існують, який процес ліквідації фізичної особи-підприємця, що для цього потрібно, та скільки коштує ліквідація ФОП – Ви знайдете нижче.

Види ліквідації ФОП

 1. Ліквідація за реєстром
 • Це звільняє Вас від необхідності сплачувати ЄСВ (Єдиний Соціальний Внесок) та ЄП (Єдиний податок).
 • Необхідно надати у податкову звіт за останній поточний період (квартал, рік, тощо) – це необхідно аби уникнути штрафу за неподання звітності.
 • Цей вид ліквідації швидкий (один день), дешевий (400 гривень), але він не вирішує головного питання – ще необхідно пройти податкову перевірку.
 1. Припинення діяльності ФОП з проведенням податкової перевірки. Цей шлях:
 • Довгий – приблизно 5-7 місяців від надання довіреності та передачі документів до повного припинення з перевіркою і відсутністю претензій у державних органів.
 • Складний – припинення по реєстру, повна перевірка у податковій та пенсійному фонді, подання усієї звітності (готується нами) архівація особистої справи.
 • Дорогий – вартість ліквідації ФОП починається від 5.000 гривень, та ще й доведеться сплатити податки та штрафні санкції, які будуть виявлені під час проходження перевірки.

Але у другого варіанту є й переваги: 

 • Податкова перевірка у першому варіанті все одно рано чи пізно буде, і все це доведеться проходити або самому, або за ті ж самі гроші.
 • Ми гарантуємо успіх та перевіряємо наявність штрафів ДО податкової перевірки, таким чином, Ви можете встигнути підготуватись до них морально та фінансово.
 • Ліквідація ФОП – довгий процес навіть для нас, а якщо займатись цим самостійно – це буде ще довше, а можливо й дорожче, через те що ваш час також має свою вартість.

Які документи потрібні для ліквідації ФОП?

 • Паспорт та ідентифікаційний код;
 • Виписка, витяг платника єдиного податку;
 • Довідка про закриття банківського рахунку (у разі якщо вже закрили) та виписка з рахунку;
 • Заповнена книга обліку доходів (або доходів та витрат);
 • Усі документи, пов’язані з проведенням господарської діяльності – ми гарантуємо повну конфіденційність будь-яких документів, що були отримані нами. Документи будуть повернені після проходження перевірки;
 • Усі звіти, які було подано до податкової та пенсійного фонду.

На цьому все, але, якщо для досягнення результату знадобиться ще щось – ми обов’язково Вам про це повідомимо, а за можливості – зробимо все самі, інакше за що ви платите нам гроші?

Що входить до складу послуги ліквідація ФОП, та який порядок надання послуги?

 1. Підготування нотаріальної довіреності;
 2. Припинення за реєстром;
 3. Закриття банківських рахунків
 4. Перевірка за усіма доступними реєстрами, розрахунок сум виявлених штрафів та недоліків;
 5. Податкова перевірка – подання ліквідаційної звітності, отримання облікового листу (так званий бігунок, як у ВУЗах під час випуску);
 6. Проходження облікового листу – усі підрозділи податкової інспекції та пенсійного фонду повинні поставити підпис, що в них немає претензій до підприємця, і вони не перешкоджають його закриттю. Це найдовший етап, оскільки таких департаментів 8, я у кожному з них проводиться своя маленька перевірка, у кожного з них є запитання, і до кожного з них необхідно навідатись декілька разів для отримання того самого підпису;
 7. Архівація документів у національному архіві, отримання довідки з архіву;
 8. Повторний візит до реєстратора для остаточного припинення. 

Після всього цього – Ви можете спати спокійно. Ніколи не буде листа з податкової що колись там ви щось не зробили і у вас є штраф – перевірені періоди не підлягають повторній перевірці та штрафуванню.

Після закінчення процесу, ви отримаєте від нас усі листи, заяви, та будь-які інші документи, які були нами подані та отримані під час ліквідації ФОП.

Вартість ліквідації ФОП у Дніпрі

Припинення діяльності фізичної особи-підприємця за реєстром коштує 400 гривень.

Ліквідація ФОП з проходженням податкової перевірки починається від 5.000 гривень, у середньому вартість дорівнює 7.000 гривень. У цій сумі є усі необхідні платежі, окрім сплати штрафів та пені, у разі їх наявності.

Чому варто звернутись до супровід?

 • Ми вже не перший рік займаємось ліквідацією ФОП та ТОВ – в нас є досвід.
 • В нас є співробітники, які колись самі перевіряли тих, хто проходив процес ліквідації. Ми точно знаємо порядок дій, які документи потрібно, та до якої двері йти, щоб не помилитись.
 • Гарантовані строки – якщо ми пообіцяли – ми це зробимо, інакше – повернемо гроші. 
 • Звернутись до Супровід дорівнює отримати результат.
Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку