Супровід укладання угод

Супровід юриста

Іноді у житті трапляються ситуації, коли допомога кваліфікованого спеціалісту не можу бути зайвою. Іноді це доктор, іноді — механік на автосервісі, а іноді — юрист.

Супровід пропонує для своїх клієнтів можливість отримати допомогу юриста не тільки по телефону, а і на зустрічі, якщо це необхідно. Наприклад — ви купуєте машину, і не хочете щоб щось було не так — ми допоможемо, від підписання договору про підтвердження передачі грошових коштів.

Де саме ми можемо допомогти Вам:

  • Підписання будь-яких документів у нотариусу;
  • Купівля-продаж будь якого майна;
  • Допомога у разі ДТП;
  • Підписання договорів у господарській сфері (купівля-продаж товарів, надання послуг, розроблення програмного забезпечення або сайту, ремонт у квартирі або будинку)
  • Переговори з контрагентами;
  • Надання позики готівкою (через розписку або договір позики);

Як відбувається супровід юристом

Зазвичай ви надаєте нам інформацію стосовно вашого питання, ми обираємо співробітника,,який добре знається на вашому питанні, і надаємо вам можливість поспілкуватись без менеджерів, щоб ви могли точно зрозуміти усі підводні камені та тонкощі. Після цього, якщо ви все ж-таки вирішили замовити послугу супроводу юристом — необхідно надати нам документи та інформацію, яка стосується вашого питання.

Це необхідно для того, щоб юрист добре знався саме у вашому випадку, а не у цій сфері взагалі, це можна порівняти з адвокатськими послугами -кожен випадок унікальний, тому необхідно аналізувати все з самого початку.

Після цього — ви домовляєтесь про час та місце зустрічі, і разом йдете на зустріч із вашою “проблемою”. У ході переговорів наш співробітник буде відстоювати вашу точку зору, але кінцеве рішення завжди залишається за вами, ми можемо лише розказати вам про усі можливі ризики, та намагатись попередити помилки у договорі, які можуть тягнути за собою його нікчемність.

Вартість супроводу юристом

Вартість на послугу встановлено у нашому прайсі — Ви можете завантажити його за цим посиланням.

Але існують випадки, коли вартість може бути іншою, наприклад — це інший город, або виключно складне питання, яке потребує вузької спеціалізації та найвищої кваліфікації. У таких випадках вартість супроводу юристом індивідуальна.

Є ще питання? Ви завжди можете:

Подивитись відгуки

Написати нам на електронну пошту - admin@suprovid.com

Зателефонувати нам:
(073) 260-20-20
(095) 260-20-20

Надіслати нам повідомлення до: