Юридична консультація

Зараз досить складно самому розібратись у питанні, іноді це через брак часу, іноді — через складність питання, а іноді вартість помилки дуже багата. Юридична консультація це погляд досвідченого юриста на одне або декілька питань. Юридична консультація для нас — одна з послуг, завдяки яким ми можемо допомогти клієнту зрозуміти питання, а не просто зробити так, як треба. Якщо подивитись трохи ширше — юридична консультація це навчання клієнта, а навчати завжди приємно.

Перелік напрямків по яким ми можемо вас проконсультувати

 1. Реєстрація, зміни та ліквідація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 2. Дозвільна документація, необхідна для вашого виду діяльності, наприклад ліцензії та дозволи;
 3. Пояснення питань з працевлаштування працівників;
 4. Аналіз договорів та господарської діяльності підприємства;
 5. Допомога у спілкуванні з контролюючими органами;
 6. Податкові консультації;
 7. Організація податкового на бухгалтерського обліку на підприємстві;
 8. Сертифікація підприємства та продукції;
 9. Надання письмових відповідей на запити державних органів;
 10. Розблокування рахунків у банках;
 11. Розблокування податкових накладних;

Це не виключний перелік, а лише наша спеціалізація. У разі якщо вашого питання немає у переліку — можливо ми знаємо відповідь, але не оновили цю сторінку сайту, тому краще зателефонуйте, ми теж не сидимо на місці.

Безкоштовні послуги

 • Безкоштовною буде будь яка консультація яка займає менше десяти хвилин розмови за телефоном;
 • У разі, якщо після консультації Ви замовляєте послугу, з якої консультувались, вартість консультації буде дорівнювати нулю;
 • У разі, якщо ми не зможемо швидко вас проконсультувати через нашу недосвідченість- навчання це частина нашої праці, тому ми не візьмемо грошей, але доведеться зачекати.

Платні послуги

 • Аналіз документів потребує багато часу, тому це платна послуга;
 • Надання письмової оцінки вашого питання. Якщо Вам необхідний повний перелік законів, через які ми вважаємо так або інакше — це також час;
 • Особисті консультації в нашому офісі з будь якого переліку питань.

Вартість платної консультації вираховується згідно часу, який буде витрачено на вирішення вашого питання, вартість можна знайти у нашому прайсі.

Переваги роботи з Супровід

 • Ми маємо досвід, тому можемо швидко надати вам рішення вашого питання;
 • У разі необхідності ми підготуємо усю законодавчу базу, яка буде необхідна для вирішення Вашого питання, щоб ви мали можливість самостійно його вивчити на майбутнє;
 • Якщо після консультації ви звернетесь за послугою — консультація буде безкоштовна, а ваша проблема точно буде вирішена;
 • Після наших консультацій Ви зможете не тільки вирішити наявне питання, а й попередити виникнення аналогічних ситуацій у майбутньому.

Не витрачайте ваш час на пошуки рішення тоді, коли можно звернутись до тих, хто займається цим не перший рік. Ми не тільки відповідаємо, ми навчаємось, стежимо за змінами у законодавстві і маємо декілька поглядів на одне питання. Саме це надасть Вам можливість обрати найбільш цікавий для Вас варіант без порушення законодавства або умов Договору.

Є ще питання? Ви завжди можете:

Подивитись відгуки

Написати нам на електронну пошту - admin@suprovid.com

Зателефонувати нам:
(073) 260-20-20
(095) 260-20-20

Надіслати нам повідомлення до: