Юридичний супровід бізнесу

У наш час усі процеси потребують юридичного аналізу, починаючи від простого підписання договору оренди, до написання договорів за Вашим основним видом діяльності та разових контрактів з іноземними контрагентами. Але для того, щоб отримати спеціалізацію у якій би то сфері необхідний час. І на жаль, цього часу для одного юриста може бути недостатньо. Ми пропонуємо довірити нам ці питання, в нас є сформований склад працівників, які спеціалізуються на різних формах права, тому ви отримуєте «ідеального» юриста — їх усіх.

Переваги юридичного супроводу

Юридичний супровід, або юридичний аутсорс, як його називають, несе багато переваг. Але треба трохи звикнути до того, що у вашому офісі не буде обладнаного робочого місця юриста, він не потребує часу бухгалтеру для розрахунку заробітної плати, а вартість наших послуг ви можете включити до витрат, зменшуючи ваші податки, а не збільшуючи їх.

Нам здається що це не складно, але ось ще деякі переваги юридичного супроводу підприємства:

 • Ви отримуєте декількох юристів, у яких ж необхідний досвід для вирішення питань у різних сферах права;
 • Якщо у вас є декілька різнопланових завдань вони вирішуються паралельно, тому результат ви отримаєте швидше;
 • Завдяки тому, що юристів декілька, у разі виникнення складного питання воно залишається у нашій компанії, а не виходить до усіх знайомих вашого співробітника;
 • В нас немає відпустки, лікарняного. Ми не змінимо роботу, і нам не треба нараховувати офіційну заробітну плату.
 • Наші співробітники спеціалізуються на податковому, господарському та цивільному праві, але це саме спеціалізація. У разі виникнення питань ви можете отримати правовий аналіз будь-якої ситуації.

Інші переваги можна відчути вже у перші місяці роботи, тож перейдемо до наших послуг.

Компанія Супровід надає наступний перелік тарифів з юридичного обслуговування:

Назва тарифуЩо до нього входитьвартість години обслуговуваннямінімальна вартість
СтартапЮридичні консультації з господарського права, супровід підписання угод, розробка угод, надання аналізу вашої діяльності у правовому полі, податкові консультації450 гривень2250 гривень на місяць
СтандартнийБудь-які питання, які можуть виникнути у Вас під час ведення діяльності в межах нашої країни. Ми не даємо перелік, тому що все може трапитись450 гривень4500 гривень на місяць
РозширенийТепер без обмежень по країні. Необхідно контракт з Японією? Зробимо!600 гривень8400 гривень на місяць

Чому із Супровід Вам буде краще

 • Нам можна казати прямо, ми зрозуміємо. Не треба шукати правильних слів, скажіть що вам потрібно, а ми зробимо з цього гарну обкладинку у вигляді документа.
 • Ми дійсно можемо проконсультувати майже у всіх питаннях. Хочете перевірити? зателефонуйте нам, перша консультація безкоштовна.
 • Ми маємо перевірені шаблони найбільш поширених договорів, які можемо індивідуалізувати під Ваші вимоги, тож ваші контракти завжди будуть актуальні.
 • Ми маємо досвід роботи з різними типами підприємств, від заводів до розробників програмного забезпечення та маркетологів.
 • У разі необхідності ми можемо поїхати разом із вами на зустріч.
 • Ми надаємо майже усі види послуг, тож у вас буде тільки один номер телефону для вирішення усіх юридичних питань.

Є ще питання? Ви завжди можете:

Подивитись відгуки

Написати нам на електронну пошту - admin@suprovid.com

Зателефонувати нам:
(073) 260-20-20
(095) 260-20-20

Надіслати нам повідомлення до: