Юридичні послуги

Часто виникають питання щодо юридичних аспектів вашого бізнесу? Ми можемо допомогти Вам у вирішенні питань які пов’язані з господарським та корпоративним правом у будь-якому місті в Україні. В нас наявний досвід з вирішення багатьох питань, які пов’язані як із повсякденною діяльністю бізнесу, так і з вирішенням питань які потребують глибокого аналізу та вивчення практики. Юристи компанії “Супровід” можуть допомогти як великим підприємствам, так і підприємцям які тільки починають свій шлях, або просто фізичним особам.

Юридичні послуги – кому та для чого вони потрібні

У наш час досить складно просто так щось зробити, тому що всюди є купа документів які необхідно заповнити, та купа документів які необхідно переглянути перед тим як заповнити купу документів. Через це досить багато часу у власників та керівників компаній втрачається на самостійний розгляд законів, вивчення питань які стосуються юридичного боку діяльності компанії, перевірку договорів з контрагентами, а багато справ просто не робиться, наприклад внутрішні накази, актуалізація договорів під діюче законодавство, та подібні їх питання. А ви могли б займатися розвитком компанії.

 

Через це серед наших постійних клієнтів найчастіше залишаються власники бізнесу або директора, які не хочуть займатись юридичними питаннями, або шукати юриста на своє підприємство через те що гарний фахівець коштує досить багато, а поганий співробітник може згодом надати ще більше збитків.

Тож, вам будуть потрібні наші послуги якщо:

 • Ви не хочете самостійно постійно стежити за всіма новинами;
 • Ви не хочете вишукувати юриста який буде за розумні гроші робити розумні речі;
 • Ви хочете витрачати більше часу на розвиток компанії;
 • Ви починаєте бізнес і вам необхідна консультація;
 • Ви хочете перевірити якість роботи вашого штатного співробітника;
 • Вам необхідна разова консультація зі складного питання;

Перелік послуг, які надає наша компанія

Ми надаємо досить широкий перелік юридичних послуг, але, найчастіше до нас звертаються з наступних питань:

 1. Реєстрація бізнесу – Все що стосується реєстрації Товариств з обмеженою відповідальністю, ФОП, благодійних фондів та інших форм власності. Ці послуги ми надаємо по всій території України.
 2. Ліквідація бізнесу – припинення підприємницької діяльності ТОВ, ФОП. Повний супровід податкових перевірок та попередній аудит підприємства. Ці послуги територіально обмежені м. Дніпро.
 3. Розробка технічних умов – розробка технічних умов на вашу продукцію, їх погодження з необхідними органами та реєстрація – по всій території України.
 4. Сертифікація – все що пов’язано із сертифікацією Вашої продукції або підприємства, без обмежень.
 5. Зміни до статутних документів та реєстру – зміни засновників, директора, КВЕДів або адреси – тільки м. Дніпро.
 6. Юридичний супровід підприємства – супровід підприємств у будь-яких сферах діяльності з будь-яких питань.
 7. Податкові консультації – все що завгодно про прибуток, ПДВ та єдиний податок.

Кожна з цих послуг містить у собі багато інших, тому якщо ви не бачите щось на нашому сайті – краще запитайте у менеджера, або залиште питання у онлайн чаті.

Також, крім цього ми надаємо послуги з представництва на судових засіданнях з господарського та сімейного права, відповіді контролюючим органам, супровід податкових перевірок.

Переваги роботи з Супровід

Ми маємо досить широкий досвід за аналізу юридичних питань на підприємствах які займаються рекламою, торговими підприємствами, виробництвами, які працюють як з внутрішніми ринками, так і з зовнішніми, тому з нами Ви можете обговорювати будь-які питання одразу як із юристами, бухгалтерами, брокерами. Увесь цей комплекс надає нам переваги, які важко знайти у інших місцях – ми можемо відповісти на більшу частину ваших питань за одну поїздку до нас.

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку