Сертифікація ISO 9001:2015

Отримати сертифікат ISO 9001 під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо сертифікації ISO – отримайте безкоштовну консультацію, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

отримати консультацію

Найчастіше в Україні сертифікат ISO 9001 необхідний для участі у тендерах. Якщо ви бажаєте швидко отримати сертифікат – ось наша пропозиція:

 • Сертифікат ISO 9001:2015 від акредитованого органу – ми робимо тільки легітимні документи;
 • Строк дії сертифікату 3 роки;
 • Ми зможемо все зробити за 5 днів;
 • Для початку робіт необхідні:
  • Реєстраційні документи на компанію;
  • Штатний розклад;
  • Перелік видів діяльності які необхідно сертифікувати;

Для більш точної інформації ви можете отримати консультацію або подзвонити нам. Якщо ви хочете дізнатись більше про процес сертифікації – можете прочитати інформацію нижче.

термінова сертифікація

Що таке система менеджменту якості ISO 9001, навіщо це потрібно вашому підприємству, і як отримати сертифікат ISO 9001?

Міжнародний стандарт ISO 9001 відповідає за контроль якості критичних моментів виробництва продукції або надання послуг. До таких моментів, зазвичай, відносять наступні етапи: приймання сировини, відвантаження на склад готової продукції, контроль якості, безпечність на виробництві, порядок надання послуг.

На даний момент найсвіжішою версією стандарту є редакція ISO 9001:2015, і нами рекомендується впроваджувати саме її.

Стандарт ISO 9001 не є галузевим, а може бути отриманий практично всіма видами підприємств за умови відповідних доробок стандарту під потреби компанії та її технологічні процеси.

Ми виконуємо всі необхідні роботи з підготовки, впровадження та проведення сертифікації Вашого підприємства, та гарантуємо результат.

Етапи сертифікації підприємства

Процес оформлення ISO 9001 складається з декількох основних етапів, і безлічі дрібних, які залежать від діяльності компанії, розміру штату співробітників, і багатьох інших чинників, які кожного разу можуть бути різні.

Незважаючи на це, основні етапи проведення сертифікації ISO 9001 як послуги майже незмінні, та складаються з наступних кроків:

1. Заповнення опитувального листа про діяльність вашої компанії – це необхідно для початкового визначення тих самих критичних точок. Опитувальний лист може бути заповнений як в письмовому вигляді, так і у вигляді спілкування з нашим співробітником.

2. Підготовка базових документів, необхідних для впровадження стандарту.

3. Візит на виробництво, коригування документів для повної відповідності розроблених інструкцій реаліям вашого підприємства.

4. Впровадження стандарту на підприємство – вибір відповідальних осіб, надання вказівок, перевірка ефективності їх роботи.

5. Сертифікація системи в національному органі сертифікації. При необхідності роботи з закордонними компаніями, ми рекомендуємо отримувати сертифікат ISO 9001 виданий акредитованою в ЄС організації – це не проблема, але, звісно, дорожче.

6. Передача сертифіката і всіх отриманих в процесі роботи документів.

І це тільки основний список того, що потрібно зробити для того, щоб отримати сертифікат ISO 9001 в Україні.

Перелік документів необхідних для отримання сертифіката ISO 9001:

 • Статутні документи компанії;
 • Штатний розклад офіційно влаштованих працівників;

Всі інші документи готуємо ми, користуючись вашими відповідями з опитувального листа, і даними отриманими в розмовах і при візиті виробництва.

отримати сертифікат з нами

Термін дії сертифіката ISO 9001

Сертифікат ISO 9001 видається від 2 до 5 років, в залежності від складності виробництва. Незалежно від терміну його дії, є обов’язкова щорічна процедура підтвердження відповідності. Вона в рази простіше ніж сертифікація, і ми з радістю допоможемо її пройти.

Після закінчення дії проводиться повторна сертифікація підприємства, вона йде за спрощеною процедурою, з поправкою на наявність оновлень в стандарті ISO 9001, і змін в роботі вашого підприємства.

Чому краще зробити ISO 9001 за допомогою Супровід ?

 • Ціна сертифікації формується заздалегідь, ви будете точно знати вартість всіх робіт до їх початку.
 • Терміни виконання роботи від 5 робочих днів.
 • Супровід щорічного аудиту підприємства, варіанти його «заочного» проходження в разі повної відповідності підприємства усім вимогам.
 • Досвід – ми впровадили та розробили більше ніж 80 систем за останні 3 роки. Системи впроваджувалися на підприємствах харчової та промислової сфери.
 • Безкоштовні консультації – консультації включені у вартість робіт, тому, якщо Вам потрібна більш детальна інформація по якомусь з пунктів, ми з радістю все Вам розповімо.
Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку