Сертифікація ISO 9001

Що таке система менеджменту якості ISO 9001, навіщо це потрібно вашому підприємству, і як отримати сертифікат ISO 9001?

Міжнародний стандарт ISO 9001 відповідає за контроль якості критичних моментів виробництва продукції або надання послуг. До таких моментів, зазвичай, відносять наступні етапи: приймання сировини, відвантаження на склад готової продукції, контроль якості, безпечність на виробництві, порядок надання послуг.

На даний момент найсвіжішою версією стандарту є редакція ISO 9001:2015, і нами рекомендується впроваджувати саме її.

Стандарт ISO 9001 не є галузевим, а може бути отриманий практично всіма видами підприємств за умови відповідних доробок стандарту під потреби компанії та її технологічні процеси.

Ми виконуємо всі необхідні роботи з підготовки, впровадження та проведення сертифікації Вашого підприємства, та гарантуємо результат.

Етапи сертифікації підприємства

Процес оформлення ISO 9001 складається з декількох основних етапів, і безлічі дрібних, які залежать від діяльності компанії, розміру штату співробітників, і багатьох інших чинників, які кожного разу можуть бути різні.

Незважаючи на це, основні етапи проведення сертифікації ISO 9001 як послуги майже незмінні, та складаються з наступних кроків:

1. Заповнення опитувального листа про діяльність вашої компанії — це необхідно для початкового визначення тих самих критичних точок. Опитувальний лист може бути заповнений як в письмовому вигляді, так і у вигляді спілкування з нашим співробітником.

2. Підготовка базових документів, необхідних для впровадження стандарту.

3. Візит на виробництво, коригування документів для повної відповідності розроблених інструкцій реаліям вашого підприємства.

4. Впровадження стандарту на підприємство — вибір відповідальних осіб, надання вказівок, перевірка ефективності їх роботи.

5. Сертифікація системи в національному органі сертифікації. При необхідності роботи з закордонними компаніями, ми рекомендуємо отримувати сертифікат ISO 9001 виданий акредитованою в ЄС організації — це не проблема, але, звісно, дорожче.

6. Передача сертифіката і всіх отриманих в процесі роботи документів.

І це тільки основний список того, що потрібно зробити для того, щоб отримати сертифікат ISO 9001 в Україні.

Перелік документів необхідних для отримання сертифіката ISO 9001:

  • Статутні документи компанії;
  • Штатний розклад офіційно влаштованих працівників;

Всі інші документи готуємо ми, користуючись вашими відповідями з опитувального листа, і даними отриманими в розмовах і при візиті виробництва.

Термін дії сертифіката ISO 9001

Сертифікат ISO 9001 видається від 2 до 5 років, в залежності від складності виробництва. Незалежно від терміну його дії, є обов’язкова щорічна процедура підтвердження відповідності. Вона в рази простіше ніж сертифікація, і ми з радістю допоможемо її пройти.

Після закінчення дії проводиться повторна сертифікація підприємства, вона йде за спрощеною процедурою, з поправкою на наявність оновлень в стандарті ISO 9001, і змін в роботі вашого підприємства.

Чому краще зробити ISO 9001 за допомогою Супровід ?

  • Ціна сертифікації формується заздалегідь, ви будете точно знати вартість всіх робіт до їх початку.
  • Терміни виконання роботи від 5 робочих днів.
  • Супровід щорічного аудиту підприємства, варіанти його «заочного» проходження в разі повної відповідності підприємства усім вимогам.
  • Досвід — ми впровадили та розробили більше ніж 80 систем за останні 3 роки. Системи впроваджувалися на підприємствах харчової та промислової сфери.
  • Безкоштовні консультації — консультації включені у вартість робіт, тому, якщо Вам потрібна більш детальна інформація по якомусь з пунктів, ми з радістю все Вам розповімо.

Є ще питання? Ви завжди можете:

Подивитись відгуки

Написати нам на електронну пошту - admin@suprovid.com

Зателефонувати нам:
(073) 260-20-20
(095) 260-20-20

Надіслати нам повідомлення до: