Сертифікація ISO 9001:2015

Отримати сертифікат ISO 9001 під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо сертифікації ISO.

Для більш точної інформації залишайте ваші данні та отримайте безкоштовну консультацію, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

   

  Найчастіше в Україні сертифікат ISO 9001 необхідний для участі у тендерах. Якщо ви бажаєте швидко отримати сертифікат – ось наша пропозиція:

  • Сертифікат ISO 9001:2015 від акредитованого органу – ми робимо тільки легітимні документи;
  • Строк дії сертифікату 3 роки;
  • Ми зможемо все зробити за 5 днів;
  • Для початку робіт необхідні:
   • Реєстраційні документи на компанію;
   • Штатний розклад;
   • Перелік видів діяльності які необхідно сертифікувати;

  Що таке система менеджменту якості ISO 9001, навіщо це потрібно вашому підприємству, і як отримати сертифікат ISO 9001?

  Міжнародний стандарт ISO 9001 відповідає за контроль якості критичних моментів виробництва продукції або надання послуг. До таких моментів, зазвичай, відносять наступні етапи: приймання сировини, відвантаження на склад готової продукції, контроль якості, безпечність на виробництві, порядок надання послуг.

  На даний момент найсвіжішою версією стандарту є редакція ISO 9001:2015, і нами рекомендується впроваджувати саме її.

  Стандарт ISO 9001 не є галузевим, а може бути отриманий практично всіма видами підприємств за умови відповідних доробок стандарту під потреби компанії та її технологічні процеси.

  Ми виконуємо всі необхідні роботи з підготовки, впровадження та проведення сертифікації Вашого підприємства, та гарантуємо результат.

  Етапи сертифікації підприємства

  Процес оформлення ISO 9001 складається з декількох основних етапів, і безлічі дрібних, які залежать від діяльності компанії, розміру штату співробітників, і багатьох інших чинників, які кожного разу можуть бути різні.

  Незважаючи на це, основні етапи проведення сертифікації ISO 9001 як послуги майже незмінні, та складаються з наступних кроків:

  1. Заповнення опитувального листа про діяльність вашої компанії – це необхідно для початкового визначення тих самих критичних точок. Опитувальний лист може бути заповнений як в письмовому вигляді, так і у вигляді спілкування з нашим співробітником.

  2. Підготовка базових документів, необхідних для впровадження стандарту.

  3. Візит на виробництво, коригування документів для повної відповідності розроблених інструкцій реаліям вашого підприємства.

  4. Впровадження стандарту на підприємство – вибір відповідальних осіб, надання вказівок, перевірка ефективності їх роботи.

  5. Сертифікація системи в національному органі сертифікації. При необхідності роботи з закордонними компаніями, ми рекомендуємо отримувати сертифікат ISO 9001 виданий акредитованою в ЄС організації – це не проблема, але, звісно, дорожче.

  6. Передача сертифіката і всіх отриманих в процесі роботи документів.

  І це тільки основний список того, що потрібно зробити для того, щоб отримати сертифікат ISO 9001 в Україні.

  Перелік документів необхідних для отримання сертифіката ISO 9001:

  • Статутні документи компанії;
  • Штатний розклад офіційно влаштованих працівників;

  Всі інші документи готуємо ми, користуючись вашими відповідями з опитувального листа, і даними отриманими в розмовах і при візиті виробництва.

  Термін дії сертифіката ISO 9001

  Сертифікат ISO 9001 видається від 2 до 5 років, в залежності від складності виробництва. Незалежно від терміну його дії, є обов’язкова щорічна процедура підтвердження відповідності. Вона в рази простіше ніж сертифікація, і ми з радістю допоможемо її пройти.

  Після закінчення дії проводиться повторна сертифікація підприємства, вона йде за спрощеною процедурою, з поправкою на наявність оновлень в стандарті ISO 9001, і змін в роботі вашого підприємства.

  Чому краще зробити ISO 9001 за допомогою Супровід ?

  • Ціна сертифікації формується заздалегідь, ви будете точно знати вартість всіх робіт до їх початку.
  • Терміни виконання роботи від 5 робочих днів.
  • Супровід щорічного аудиту підприємства, варіанти його «заочного» проходження в разі повної відповідності підприємства усім вимогам.
  • Досвід – ми впровадили та розробили більше ніж 80 систем за останні 3 роки. Системи впроваджувалися на підприємствах харчової та промислової сфери.
  • Безкоштовні консультації – консультації включені у вартість робіт, тому, якщо Вам потрібна більш детальна інформація по якомусь з пунктів, ми з радістю все Вам розповімо.
  Вирішили працювати з нами?
  У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
  Залишити заявку