Сертифікація ISO 50001

Отримати сертифікат ISO 50001 під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо сертифікації ISO – залишайте заявку, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

отримати консультацію

ISO 50001 – це новий стандарт енергоефективності, який був розроблений міжнародною організацією по стандартизації і вже впроваджений в усі лідируючі виробничі компанії.

Як відомо, вироблення енергоресурсів не має абсолютної ефективності – частина енергії так чи інакше пропадає даремно. При цьому вся робота підприємства надає також прямий вплив і на навколишнє середовище. Щоб запобігти згубний вплив на клімат, а також заощадити кошти і ресурси, рекомендується подбати про розробку системи енергетичного менеджменту.

Особливості сертифікації системи енергетичного менеджменту ISO 50001

Сертифікація ISO 50001 підтверджує успішне завершення проекту і його повну відповідність міжнародним стандартам. Кожне підприємство, яке бажає вийти на закордонний ринок та отримати вигідне партнерство, має заздалегідь перевірити себе на дотримання закріплених вимог. Компанія «Супровід» надає повний комплекс послуг у відповідності до встановлених вимог по ІСО 50001. У рамках обслуговування ми виробляємо наступні процедури:

 • навчання персоналу стандартам та методику розробки системи енергоменеджменту. Замість старої технології – нова методика, яка істотно заощаджує ваші енергоресурси;
 • навчання аудиторів правилами системи енергоменеджменту;
 • попередній аудит, за допомогою якого перевіряється готовність організації до сертифікації;
 • безпосередня сертифікація системи енергоменеджменту.

За результатами нашого обслуговування ваше підприємство буде повністю відповідати міжнародним вимогам, що позитивно позначиться на майбутньому партнерство і репутації на ринку. Ви заощадите велику кількість грошових коштів, які в іншому випадку були б витрачені на неефективну вироблення енергоресурсів.

термінова сертифікація

Вимоги до отримання сертифіката ISO 50001

Процедура сертифікації розроблялася ISO – міжнародна організація по стандартизації. Встановлені правила застосовуються в більшості розвинених країн світу. Щоб отримати сертифікат ІСО 50001, необхідно відповідати таким умовам:

 • наявність політики енергоефективності;
 • моніторинг впливу на навколишнє середовище;
 • відповідність цілей і завдань встановленої політиці;
 • використання отриманої інформації для прийняття більш енерговигодних рішень;
 • правильне визначення результатів;
 • безперервне оновлення енергоефективності.

Міжнародний стандарт був розроблений на основі моделі безперервного вдосконалення системи управління. Саме тому ви повинні продемонструвати не просто одноразове поліпшення показників, а прагнення і готовність регулярно оновлювати власну політику щодо енергоефективності. Багато в чому це обумовлено необхідністю спостереження за впливом на навколишнє середовище. Завдання компанії «Супровід» – підтвердити всі зазначені вимоги щодо лояльної для вас вартості, щоб ваше підприємства отримало надійну репутацію серед клієнтів, партнерів і наглядових органів.

Переваги стандарту ISO 50001

Сертифікат ISO 50001, як і сама сертифікаційна процедура, роблять позитивний вплив на ваш бізнес. Ви отримуєте наступні вигоди:

 1. Налагоджений механізм щодо виявлення та усунення ризиків, які пов’язані з енергопостачанням.
 2. Знижене енергоспоживання. За рахунок вимірювань та моніторингу в процесі сертифікації ви отримуєте чітку картину енергоефективності та будете знати, в якому напрямку потрібно рухатися для економії ресурсів.
 3. Скорочення грошових витрат. Ресурси будуть використовуватися більш ємко.
 4. Відповідність нормам впливу на навколишнє середовище. Ви скорочуєте вуглецеві викиди, в результаті чого у наглядових органів буде менше підстав і приводів влаштовувати перевірки.

Крім економії коштів і мінімізації ризиків, ви також отримуєте доступ до вигідних державними тендерами. Багато замовлень і контракти доступні тільки екологічним фірмам, і ви зможете підтвердити такий статус.

отримати сертифікат

Область застосування сертифіката ISO 50001

Міжнародний стандарт був розроблений спеціально для підприємств будь-якого масштабу і показників енергоефективності. Він однаково корисний для:

 • малого бізнесу;
 • державних корпорація і установ;
 • великих компаній і холдингів.

Якщо ви хочете підвищити власну енергоефективність, то не має значення ні вид діяльності, ні ваша організаційно-правова форма. За рахунок універсальності стандарт дозволяє протидіяти бездумному витрачання грошових коштів і шкоді навколишньому середовищу.

Актуальність енергозбереження

Ключова проблема, через яку необхідно піклуватися про енергоефективність – це обмеженість природних ресурсів. Енергоресурси не безмежні, а виробництво продукції надзвичайно витратно. Якщо вчасно не задатися питанням правильного управління енергією, то підвищується ризик зіткнутися з:

 • неконкурентоспроможність;
 • величезними витратами на експорт;
 • повною ліквідацією підприємства.

Не менш важлива і проблема забруднення навколишнього середовища, яке викликає парниковий ефект. Саме правильна розробка системи управління енергое

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку