Сертифікація ISO 37001

Отримати сертифікат ISO 37001 під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо сертифікації ISO – залишайте заявку, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

отримати консультацію

ISO 37001 – це цілий комплекс антикорупційних заходів, які будуть корисні на всіх рівнях веденнях бізнесу незалежно від масштабів його діяльності. Система була розроблена міжнародною організацією по стандартизації, чиїми результатами праці користується велика кількість комерційних компаній по всьому світу.
Сучасні умови ведення бізнесу характеризуються засиллям корупції. Щорічний оборот нелегальних хабарів перевищує 1 трильйон доларів – така сума, яку можна було витратити на інвестиції, заробітні плати або економічні заходи підтримки. Замість зазначених сприятливих вкладень гроші йдуть у невідомому напрямку, що істотно підриває економіку підприємств, рівень заробітних плат і якість обслуговування.
Щоб протистояти хабарництву в комерційній діяльності, недостатньо тільки впроваджувати етику бізнес-культури. Необхідні також особливі антикорупційні заходи, і бажано – виконані по одному стандарту, щоб фірми могли створювати партнерство з такими ж перевіреними контрагентами. Саме це завдання і виконує ІСО 37001.

термінова сертифікація

Що таке сертифікація ISO 37001

37001 ISO – це особливий стандарт систем управління по боротьбі з корупцією, який включає перевірені способи протистояння хабарництву та іншим несприятливим факторам. В даний час методика активно запускається і впроваджується в більш ніж 160 країнах світу (більшість розвинених держав є членами міжнародної організації зі стандартизації).
За своїм форматом новий стандарт принципово нічим не відрізняється від аналогічних в області менеджменту або контролю якості. Завдяки реальних результатів від впровадження минулих методик від ISO, нове рішення також буде вигідно для всіх компаній.

Основна мета ISO 37001

ISO 37001 Антикорупційні системи управління розроблений спеціально для впровадження в діяльність підприємств. Його основна мета полягає з трьох взаємопов’язаних дій:

 • виявлення;
 • усунення;
 • запобігання.

Таким чином, новий стандарт буде корисний не тільки в якості ефективного інструменту по ліквідації вже наявних корупційних чинників, але і в ролі профілактичного засобу. Підприємство зможе заздалегідь виявити «паростки» хабарництва в собі і провести всі необхідні заходи щодо їх усунення.
Крім цього, система управління також включає рекомендації, які будуть корисні в запобіганні появи корупційних чинників у майбутньому.

Хто може використовувати ISO 37001

Будь-яка стандартизація розробляється спеціально для універсального кола учасників. При цьому методики повинні враховувати регіональні особливості ведення комерції. Антикорупційний стандарт вигідний для:

 • малих підприємств;
 • середнього бізнесу;
 • великих компаній і холдингів.

Організаційно-правова форма і статус організації значення не мають: це в рівній мірі можуть бути як державні установ і корпорації, так і приватні фірми і добровільні об’єднання. Система адаптована під запити бізнесу будь-якого масштабу і організаційно-правової форми, що гарантує її ефективність.

отримати консультацію

В яких країнах можна використовувати сертифікат ISO 37001

Формально сертифікат можна застосовувати в більш ніж 160 країнах світу, тобто в державах, які є членами міжнародної організації стандартизації. Фактично ж антикорупційні заходи будуть корисні в будь-якій точці світу і в будь-якому підприємстві. Це універсальна система, яка однаково добре працює в різних регіонах світу.
Але універсальність також проявляється і в міжнародному охопити одним поглядом. ІСО 37001 надзвичайно корисний для компаній, які ведуть закордонні господарські одиниці і постійно співпрацюють зі світовими партнерами.

Які заходи можна проводити за вимогами сертифікації

ISO 37001 включає наступні процедури:

 • прийняття антикорупційної політики;
 • призначення особи, яка буде контролювати процес ведення заходів;
 • навчання персоналу;
 • оцінка ризиків;
 • складання звітності;
 • розслідування наявних фактів корупції.

Таким чином, стандарт включає комплексне і всебічне вивчення діяльності і структури організації на предмет наявності корупційних чинників. Важливо проведення аудитів та дослідження що накопичується звітності. Не менш необхідна участь не тільки персоналу, але і керівного складу компанії. У антикорупційну діяльність повинні бути залучені всі учасники виробництва або обслуговування.

отримати сертифікат

Користь використання ISO 37001

Корупція спочатку має вкрай негативний характер – вона позбавляє ваше підприємство фінансів у великих розмірах. Якщо вчасно не вжити заходів, то ви зіткнетеся зі збитками, втратою репутації і відходом клієнтів до конкурентів.
Впровадження антикорупційного стандарту від «Супровід» гарантує вашому підприємству наступні сприятливі наслідки:

 • Безпосереднє усунення наявних корупційних порушень.
 • Профілактика майбутніх правопорушень і відтоку грошових коштів.
 • Збільшення контролю над діяльністю фірми.
 • Підвищення репутації компанії для меценатів, партнерів і клієнтів.
 • Отримання доказів корупції відносно конкретних осіб.

Як результат – зміцнення іміджу вашої фірми на міжнародному рівні і збільшення прибутку. «Супровід» може допомогти в боротьбі з корупцією за лояльною ціною, яка не йде ні в яке порівняння з можливими збитками від хабарництва і відтоку грошових коштів. Зверніться до нас за впровадженням стандарту – дозвольте своєму підприємству рости, а не страждати через правопорушення і неправильний розподіл фінансів.

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку