Сертифікація ISO 27001

Отримати сертифікат ISO 27001 під час військового стану – це можливо. Зараз ситуація швидко змінюється, якщо вам потрібна актуальна інформація щодо сертифікації ISO – залишайте заявку, наш юрист відповість на всі ваші запитання.

отримати консультацію

ISO 27001 – міжнародний стандарт, який дозволяє компанії впровадити ефективну систему захисту інформаційних ресурсів. В сучасних умовах інформація – це повноцінний актив, яким володіє підприємство. Як і з будь-якою іншою цінністю, вкрай важливо ретельно подбати про питання безпеки наявних даних. Це стосується як фінансової інформації (бухгалтерії, звітності), так і інтелектуальної власності (патентів, товарних знаків) і конфіденційних відомостей (персональних даних про співробітників і керівництві).

Що таке ISO 27001

Міжнародний стандарт ISO 27001 – це регламент, який встановлює вимоги до системи управління інформаційною безпекою. Якщо раніше бізнесу вистачало лише підписання кількох паперів про нерозголошення конфіденційних відомостей, то тепер простих формальних закріплень буде недостатньо.
Інформація стала повноцінним економічним ресурсом, використання якої приносить прямі вигоди для власників. Найбільш яскравий приклад – це інтелектуальна власність. Відомості про винахід, патент або товарний знак мають дуже високу цінність для бізнесу. Якщо у третіх осіб буде можливість використовувати засекречені дані, то у власника просто не буде конкурентної переваги, якого він заслуговує.
Інший приклад – це зломи і витік персональних даних. Зловмисники можуть отримати доступ до цінних відомостей не тільки про співробітників, але і всьому підприємстві.
Спочатку ніяких єдиних регламентів не існувало. Тільки в 2005 році Міжнародна організація по стандартизації та електротехнічна комісія розробили стандарт ІСО 27001, який став основним регламентом для оцінки та впровадження ефективної системи інформаційної безпеки.

Навіщо потрібно отримувати сертифікат ISO 27001

Проходження сертифікації ISO 27001 дозволяє впровадити в ваше підприємство міжнародні стандарти інформаційної безпеки. В результаті ви зможете спростити собі цілий ряд важливих операцій:

 • виявлення негативних факторів, що впливають на бізнес-процеси;
 • підвищення ефективності реагування бізнесу на критичні ситуації;
 • донесення до персоналу важливості інформаційних активів;
 • проведення розрахунків ризиків підприємства;
 • визначення бізнес-цілей;
 • виправлення слабких місць в управлінні;
 • розподіл відповідальності між керівниками особами.

навіщо він насправді

Проходження процедури важливо для кожного підприємства, яке піклується про прозорість власних бізнес-процесів. Чим зрозуміліше діяльність, тим легше нею керувати. Якщо раніше ваша система інформаційної безпеки була заснована лише на парі папірців, то після впровадження стандарту у вас з’явиться надійний механізм захисту цінних відомостей. У сучасних умовах це фактор №1 успіху будь-якої фірми.
Зрозуміло, в даний час отримати ISO 27001 – значить відкрити собі доступ на міжнародний ринок. Зарубіжні партнери та контрагенти в першу чергу дивляться не тільки на репутацію фірми, але і на прозорість і надійність її роботи. Факт наявності сертифіката стане основним фактором для побудови вашого майбутнього співробітництва на міжнародному рівні.
Таким чином, отримання сертифікату вкрай позитивно позначається на всій діяльності компанії. Ви зможете краще визначати наявні ризики, пов’язані з інформаційною безпекою, і своєчасно усувати їх у міру появи. Ваш персонал отримає чітке розуміння того, наскільки важливо захищати інформацію.

Області застосування міжнародного стандарту ISO 27001

В основі сертифікації від ISO лежить ризик-орієнтований підхід і універсальність. В першу чергу це означає застосовність встановлених вимог до всіх організацій незалежно від їх організаційно-правової форми та статусу. Наприклад, впровадження міжнародної систему інформаційної безпеки буде корисно для приватних ТОВ, акціонерних товариств, державних корпорацій і кредитних установ.
Весь механізм системи заснований на розробці, підтримці та оновленні. При цьому впроваджувати регламент годі й на всьому підприємстві відразу, а на в конкретних підрозділах і відділах. Це істотно спрощує саму процедуру.
Впроваджена система інформаційної безпеки дозволяє:

 • управляти ризиками і знижувати їх;
 • прогнозувати можливі загрози для безпеки інформації;
 • планувати нові заходи захисту інформаційних активів;
 • усувати наявні негативні фактори і порушення.

Як результат – ваша компанія захищається від репутаційних і економічних втрат. Бізнес-процеси стануть більш прозорими, а інформація – більш захищеною. В кінцевому підсумку це позитивно позначиться на вашій прибутку, позиції на ринку і майбутню співпрацю.

отримати консультацію

Переваги сертифікації ISO 27001

В цілому сертифікація ІСО 27001 дозволяє вам знизити ризики витоку конфіденційних відомостей, що позитивно позначиться на вашій репутації і довірі з боку клієнтів і партнерів. Крім того, проходження процедури дозволяє:

 • знизити вартість обслуговування системи інформаційної безпеки. За рахунок попереднього виявлення загроз і впровадження универсальних стандартів, які не потребують серйозних вкладень;
 • зробити інформаційні активи більш зрозумілими для персоналу та керівництва. Співробітники будуть краще розуміти цінність і важливість конфіденційних відомостей і інтелектуальної власності;
 • отримати міжнародне визнання. Клієнти і партнери будуть знати, що ви впровадили міжнародний стандарт, який використовують у всьому світі;
 • відкрити шлях до співпраці з надійними контрагентами. Ви будете працювати з такими ж перевіреними учасниками ринкових відносин.

Зрозуміло, варто відзначити і про конкурентні переваги. За рахунок зниження ризиків економічних і репутаційних втрат ваш бізнес стане більш привабливим для клієнтів і партнерів. Ви займете чільні позиції в своїй галузі.

Як зрозуміти що вам потрібен сертифікат ISO 27001

Стандарт ISO 27001 універсальний і корисний для всіх компаній. Але особливо важливо відповідати регламенту для бізнесу, який:

 • працює із зарубіжними партнерами;
 • постійно обробляє дані клієнтів;
 • веде діяльність на ринку, в якому стандартизація є життєво важливою умовою.

Крім того, наявність стандарту фактично є найважливішою умовою для участі в тендерах. Вигідні контракти і проекти доступні тільки тим, хто може підтвердити власне відповідальне ставлення до інформаційної безпеки.
Що необхідно для сертифікації ISO 27001
Міжнародні стандарти мають мінімальні вимоги (за рахунок універсальності), які може виконати потенційно кожна приватна фірма незалежно від організаційно-правової форми та масштабів діяльності. Але не всі підприємства знають, що саме потрібно для підтвердження відповідності встановленим умовам. Щоб отримати сертифікат ISO 27001, необхідно:

 • проаналізувати бізнес-процеси всередині підприємства;
 • визначити сферу застосування та межі використання системи інформаційної безпеки;
 • оцінити наявні ризики;
 • впровадити політику системи менеджменту інформаційної безпеки;
 • визначити цілі і завдання впровадження;
 • здійснити безпосереднє впровадження політики.

Сама по собі сертифікація проводиться за участю спеціалізованої організації, яка знає конкретні вимоги щодо впровадження. Юридична компанія «Супровід» – яскравий приклад посередника, який займається ретельним аналізом і оцінкою наявних ризиків у вашому підприємстві. З нашою допомогою ви спрощуєте і прискорюєте собі шлях на міжнародний ринок і до тендерних замовлень.

термінова сертифікація

Необхідні документи

Проведення сертифікаційної процедури можливе лише тоді, коли у перевіряючого органу є всі необхідні відомості про організацію. Сертифікат ISO 27001 вимагатиме надання наступної документації:

 1. заявки від керівника фірми;
 2. реквізитів компанії;
 3. копій статутних документів (статуту, установчого договору);
 4. копій ліцензій;
 5. штатного розкладу;
 6. структурної схеми підприємства.

Також буде потрібно надати список осіб, які мають доступ до конфіденційної інформації. Вся зазначена документація повинна бути складена відповідно до встановлених ІСО вимогами.

Переваги отримання сертифіката в Супровід

Юридична компанія «Супровід» знає, наскільки важливо вчасно подбати про проходження сертифікаційної процедури. Особливо це стосується IT-фірм, які щодня працюють з важливими даними. Саме тому ми:

 • працюємо за доступною вартості. За допомогою наших послуг можна оформити за лояльною ціною ISO 27001;
 • знаємо специфіку вимог міжнародної організації зі стандартизації. Ми обслужили не один десяток компаній;
 • розуміємо, що швидкість вирішує багато. Наші фахівці оперативно проаналізують діяльність вашої фірми і підготують необхідну документацію для проходження процедури.

Якщо ви хочете стати надійним контрагентом в очах у міжнародних партнерів і отримати доступ до нових ринків збуту, то звертайтеся в «Супровід». Ми готові підтвердити ваше відповідність сучасним вимогам до інформаційної безпеки.

отримати консультацію

Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку