Чим замінити виписку з ЄДР

suprovidadmin
10 Серпня 2022
2 хв. читання

Документ, який може вам замінити виписку, тобто містить відомості, актуальні на даний час, і які відсутні у свідоцтві про реєстрацію фізичної особи – підприємця, і є витягом з Єдиного Державного Реєстру. 

Отже механізм отримання цього документу дуже простий. Для цього зацікавленій людині достатньо зайти на сайт Міністерства юстиції, обрати потрібну дату (ви навіть можете отримати витяг з відомостями на минулий час) та критерії необхідних для вас відомостей, після цього треба сплатити мито за надання цієї адміністративної послуги і вже через кілька хвилин отримати на вашу електронну пошту спеціальний код, за яким буде можливість завантажити Витяг з ЄДР. 

Проте, нерідко буває так, що коли людина в перший раз звертається до сайту Мін’юсту за витягом, то може щось наплутати, чи просто в неї немає часу заповнювати купу віконечок. В цьому випадку ви можете звернутися до нашої компанії, ми допоможемо швидко отримати витяг з ЄДР.

Для отримання витягу з нашою допомогою, вам буде потрібно:

  1. Надати нам код ЄДРПОУ та ПІБ ФОП або назву юридичної особи(це можна зробити будь-яким зручним для вас засобом).
  2. Сказати що саме ви хочете бачити у витягу (адресу, види діяльності, телефони) – Витяг немає стандартної форми. Або просто можете сказати що хочете бачити все що є..

 

Залиште ваші контактні дані і буквально через кілька хвилин після консультації з юристом ми надішлемо на вашу почту отриманий витяг.

    Вирішили працювати з нами?
    У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
    Залишити заявку