Сертифікат відповідності на продукцію

Якщо вам потрібно отримати сертифікат відповідності, декларацію відповідності, протокол випробувань або сертифікат якості – зателефонуйте нам, і ми з радістю вам допоможемо.

Сертифікат відповідності – документ який видається акредитованим органом з сертифікації (це ми), для підтвердження відповідності продукції вимогам нормативного документа (ТУ, ДСТУ, та інші). Видається він протягом 2-3 робочих днів, вартість починається від 7000 гривень.

Декларація відповідності – документ, який свідчить про відповідність продукції вимогам чинної нормативної документації (Технічні регламенти), зазвичай це Електромагнітна сумісність, Безпека Машин, Маркування, Електротехнічна безпека. Ми з радістю допоможемо отримати ці документи, термін виготовлення – 2-3 робочих днів, вартість від 2000 гривень.

Протокол випробувань – документ на підставі якого видається сертифікат відповідності, вартість та терміни прямо залежать від продукції, важкості випробувань (печиво і електродвигун ну дуже різна продукція).

Сертифікат якості – документ який видає виробник на власну продукцію. Ми можемо розробити вам проект цього сертифікату з урахуванням вимог діючого законодавства, вартість послуги 2000 грвиень, термін – 3 робочих дні, після цього ви просто змінюєте там дату та номера партій.
отримати найкращі документи

Якщо ви збираєтесь вперше отримати сертифікат – краще прочитайте інформацію нижче.

Для початку, хочемо зазначити що в Україні є дві системи сертифікації продукції:

Добровільна система сертифікації, та обов’язкова система сертифікації. З назви систем зрозуміло, в чому їх відмінність. Але як зрозуміти до якої системи відноситься Ваш продукт? Якщо сильно узагальнити – та продукція, від якої може залежати людське життя і безпека навколишнього середовища, наприклад паливо, важка техніка, реагенти для хімічної продукції – належить до обов’язкової сертифікації. Отже, якщо є перелік продуктів обов’язкової сертифікації, то все що в нього не входить – є продуктом добровільної сертифікації.

Навіщо мені сертифікат відповідності

Сертифікат відповідності необхідний для підтвердження певних характеристик Вашої продукції, наприклад її складу, у разі харчової продукції, або її твердості, у разі металу. Таких характеристик дуже багато для кожного продукту, тому немає сенсу перераховувати всі ці показники. Вони обов’язково зазначаються у технічних умовах для вашої продукції.

отримати сертифікат

Як отримати сертифікат відповідності в Україні

Сертифікат відповідності видається як на ГОСТи та ДСТУ, які прописані в нашому законодавстві, так і на складені для вашого виробництва Технічні Умови (ТУ). Отже, щоб отримати сертифікат відповідності на продукцію, яка не підлягає обов’язковій сертифікації, Вам необхідно визначити Вимоги до такої продукції згідно з чинним законодавством України.

Тільки після цього Ви зможете передати Ваш продукт до лабораторії, яка підтвердить відповідність Вашої продукції обраним характеристикам, та надасть сертифікат відповідності.

Але, для цього необхідно підготуватись – надати наступні документи:

 • Назву, місцезнаходження, та контактні дані підприємства – виробника;
 • Заповнити опитувальні бланки, які обов’язкові для початку праці з лабораторіями;
 • Надати копію нормативного документа (або декількох документів), згідно якого виробляється продукція.

Як зазначено вище це можуть бути ГОСТ, ДСТУ, або власні ТУ;

 • Вказати код ДКПП для Вашої продукції;
 • Надати паспорта, рецептури, та іншу технічну інформацію щодо продукту;
 • Підготувати зразки для експертизи, або надати доступ для співробітників лабораторії до Вашого виробництва для відбору – це залежить від продукції;
 • Надати письмову заяву для проведення робіт щодо сертифікації продукції.

Як Ви бачите – перелік не малий, і якщо Ви підготуєте усі необхідні документи залишиться мабуть найскладніше – обрати показники щодо яких будуть проводитись випробування та знайти лабораторію та орган сертифікації які мають атестацію що дозволяє перевірку Вашого продукту.

Строк дії сертифікату відповідності

Строк дії сертифікату залежить від типу сертифікату, а також виду продукції. Більша частина сертифікатів діє від одного до двох років. У разі, якщо Ваш сертифікат буде отримано на два роки, через рік після його отримання буде обов’язковий аудит підприємства і повторні випробування. Максимальний строк дії сертифікату відповідності в Україні становить 5 років.

термінова сертифікація

Чому краще скористатись нашими послугами

 • В нас є перелік усіх лабораторій які є на території України, тому ми точно знаємо де будуть випробувати Вашу продукцію;
 • Строк отримання сертифікату зменшиться у рази – ми можемо надати частину документів під час іспитів через взаємну довіру з лабораторіями;
 • Ми можемо допомогти підібрати ГОСТ та ДСТУ, згідно з якими можна сертифікувати Вашу продукцію, або розробити вам технічні умови;
 • Ми працюємо лише з тими органами сертифікації, які мають відповідну кваліфікацію. Це позбавляє Вас ризику отримати недіючий сертифікат, який не будуть приймати контрагенти.
Вирішили працювати з нами?
У вас залишились питання щодо наших послуг, їх вартості та переліку, або ви вже вирішили що хочете працювати саме з нами — у будь якому разі все що необхідно зробити для вирішення обох питань — це нажати на одну з кнопок
Залишити заявку